Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Vaikiškų stalo įrankių rinkinys "Frozen" (4 d.)

Daugiau vaizdų

Vaikiškų stalo įrankių rinkinys "Frozen" (4 d.)

Reitingas:

Prieinamumas: Sandėlyje

39,99 €
Vaikiškų stalo įrankių rinkinys "Frozen" (4 d.)

Aprašymas

Vaikai yra linkę prisitaikyti prie suaugusiųjų pasaulio. Su WMF stalo įrankiais vaikams mokytis naudotis peiliu ir šakute bus vienas malonumas. Pažįstamais personažais papuošti įrankiai sužadins vaikų susidomėjimą ir valgymą pavers tikra švente. Prie stalo vaikai turės savo atskirus valgymo komplektus, kurie suteiks jiems pasitikėjimo savimi. Šie stalo įrankiai yra aukštos kokybės bei patogūs, papuošti mergaičių mėgstamų herojų iliustracijomis.

Pagaminta iš CROMARGAN®: 18/10 nerūdijančio plieno. Rekomenduojama nuo 3 metų amžiaus vaikams, pradedantiems valgyti savarankiškai.

Galima plauti indaplovėje.

WMF – Vokietijos kompanija nuo 1853 m. kurianti išskirtinio dizaino, aukščiausios kokybės virtuvės reikmenis. Nuo peilių iki greitpuodžių – WMF gaminamų produktų spektras apima visus virtuvės reikmenis, reikalingus šiuolaikinėje virtuvėje. WMF produktai yra puikiai įvertinti pasaulyje dėl išskirtinės savo kokybės ir technologinių naujovių, o už produktų dizainą kompanija nuolatos laimi prestižinius dizaino apdovanojimus.

Techninė informacija

Kodas 400053069269
Gamintojas WMF (Vokietija)
Prašome palaukti... Prašome palaukti...

Prekiniai ženklai

Vaikiškų stalo įrankių rinkinys "Frozen" (4 d.)

EUR

33,05 €

0

>