Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Vaikiškų stalo įrankių rinkinys "Winnie the Pooh" (4 d.)

Daugiau vaizdų

Vaikiškų stalo įrankių rinkinys "Winnie the Pooh" (4 d.)

Reitingas:

Prieinamumas: Išparduota

39,99 €
Vaikiškų stalo įrankių rinkinys "Winnie the Pooh" (4 vnt.)

Aprašymas

Beveik visi, kas žino jį - myli jį. Šiuos patogius vaikiškus stalo įrankius puošia visų pamėgtas animacinis veikėjas Mikė Pūkuotukas.

Su šiais WMF stalo įrankiais vaikams mokytis naudotis peiliu ir šakute bus vienas malonumas. Pažįstamais personažais papuošti įrankiai sužadins vaikų susidomėjimą ir valgymą pavers tikra švente. Prie stalo vaikai turės savo atskirus valgymo komplektus, kurie suteiks jiems pasitikėjimo savimi.

Įrankių ilgiai: 16,5 / 18,5 / 16,5 / 13,0 cm. Pagaminta iš aukštos kokybės CROMARGAN®: 18/10 nerūdijančio plieno. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų amžiaus.

WMF – Vokietijos kompanija nuo 1853 m. kurianti išskirtinio dizaino, aukščiausios kokybės virtuvės reikmenis. Nuo peilių iki greitpuodžių – WMF gaminamų produktų spektras apima visus virtuvės reikmenis, reikalingus šiuolaikinėje virtuvėje. WMF produktai yra puikiai įvertinti pasaulyje dėl išskirtinės savo kokybės ir technologinių naujovių, o už produktų dizainą kompanija nuolatos laimi prestižinius dizaino apdovanojimus.

Techninė informacija

Kodas 400053064507
Gamintojas WMF (Vokietija)
Prašome palaukti... Prašome palaukti...

Prekiniai ženklai

Vaikiškų stalo įrankių rinkinys "Winnie the Pooh" (4 d.)

EUR

33,05 €

0

>