Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Termosas "Stanley Master" (0,53 l)

Daugiau vaizdų

Termosas "Stanley Master" (0,53 l)

Reitingas:

Prieinamumas: Sandėlyje

Regular Price: 44,95 €

Special Price 31,47 € (-30%)

Termosas "Stanley Master" (0,53 l).

Aprašymas

Šimto metų patirtis termosų gamyboje sutinka modernų dizaino požiūrį ir šis duetas atsispindi kiekvienoje MASTER detalėje. Kiečiausia iš kiečiausių, profesionaliausia iš profesionaliausių, skirta ieškantiems paties geriausio, naujoji MASTER serija siūlo neprilygstamą patvarumą ir temperatūros išsaugojimą.

Pristatome moderniausią QuadVacTM technologiją. Tai papildomas dvisluoksnis barjeras dvigubos sienelės vakuuminei izoliacijai – iš viso keturi apsaugos sluoksniai išvengti šilumos praradimo laidumo, konvekcijos ar spinduliavimo būdu. 1.0mm 18/8 plienas – Šiuo metu storiausias metalas rinkoje.

  • Atsparus rūdims + natūraliai be BPA. QuadVac™ izoliacija išsaugo karštį 12 val, šaltį 16 val, o ledukai neištirpsta net 48 val.
  • Metalinis kamštelis – jokio plastiko sąlyčio su termoso turiniu.
  • Sukurtas kelionėms – patogu pritvirtinti prie kuprinės, galima laikyti vienu pirštu, tinka puodelių dėklams automobilyje.
  • Itin sandarus.
  • Galima plauti indaplovėje.

Šilumos efektyvumo matavimai: karščio išlaikymui patikrinti buvo matuojama, per kiek laiko termoso turinio temperatūra pasikeis nuo 95°C iki 60°C. Šalčio išlaikymui patikrinti buvo matuojamas termoso turinio temperatūros pokytis nuo 1,67°C iki 10°C. Bandymų metu aplinkos temperatūrai buvo apie 23°C.

 

Techninė informacija

Talpa 0,5l
Pagaminimo medžiaga Nerūdijantis plienas
Spalva Juoda
Garantija 25 metai
Gamintojas Stanley (JAV)
Kodas 693923635088
Prašome palaukti... Prašome palaukti...

Panašios prekės

Prekiniai ženklai

Termosas "Stanley Master" (0,53 l)

EUR

37,15 €

0

>