Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Kvapas namams ODORO "Čili apelsinas"

Daugiau vaizdų

Kvapas namams ODORO "Čili apelsinas"

Reitingas:

Prieinamumas: Sandėlyje

15,99 €
Kvapas namams ODORO "Čili apelsinas"

Aprašymas

NAMŲ KVAPAS SU LAZDELĖMIS - PAPRASTAS IR ELEGANTIŠKAS BŪDAS KVEPINTI NAMUS!

Aromatinis aliejus pritaikytas namų ar kitų patalpų aromatizavimui. Malonaus aromato, stipriai koncentruotas. Gerai juntamas ir lengvai pasklindantis aplinkoje.

Lazdelės. Juodos daugiapluoštės lazdelės turi išskirtinę gamybos technologiją – išilgai lazdelės esančios poros yra taisyklingos ir leidžia aromatiniam aliejui judėti vienodu greičiu, dėl šios priežasties jos yra 50% efektyvesnės už medines lazdeles. Daugiapluoštės lazdelės užtikrins geresnį ODORO aromato pasklidimą ir kvapo vientisumą kvėpinamoje patalpoje.

Ilgaamžiškumas. Naudojant pagal instrukciją, kvapo užtenka 2-4 mėnesiams. Rekomenduojama naudoti 3-4 lazdeles vienu metu, apverčiant jas kas kelias dienas. 

Stiklinis apvalus ODORO buteliukas, pripildytas 90 ml aromatinio aliejaus, komplektuojamas su 10 juodų daugiapluoščių naujos technologijos lazdelių, užtikrinančių dar geresnę kvapo sklaidą.

Puiki atmosferos gerinimo priemonė bei interjero detalė.

Kvapas „Čili apelsinas" - citrusinis, sultingas,  egzotiškas aromatas, kuriam charakterio suteikia kedras, cinamonas ir imbieras. Tai kvapas, kuris praskaidriną blogą nuotaiką, patalpą padaro išskirtine, o žmones joje – žvalius ir laimingus.

Viršutinės natos:

  • imbieras

Vidurinės natos:

  • verbena
  • obuolys
  • apelsinas

Apatinės natos:

  • raudonmedis
  • kedras
  • apelsinas

Naudojimas. Įsigyjus namų kvapo komplektą ir norint paskleisti kvapą patalpoje reikia nuimti kamštelį nuo buteliuko ir įdėti lazdeles į buteliuko vidų. Kadangi namų kvapo koncentracija yra pritaikyta garavimui per lazdeles, todėl kelių valandų bėgyje patalpa jau kvepės jūsų pasirinktu aromatu.

Techninė informacija

Kodas 477903875010
Gamintojas Odoro (Lietuva)
Prašome palaukti... Prašome palaukti...

Prekiniai ženklai

Kvapas namams ODORO "Čili apelsinas"

EUR

13,21 €

0

>