Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Kraujo spaudimo matuoklis „Systo Monitor 100"

Daugiau vaizdų

Kraujo spaudimo matuoklis „Systo Monitor 100"

Reitingas:

Prieinamumas: Sandėlyje

Regular Price: 29,95 €

Special Price 25,46 € (-15%)

Kraujo spaudimo matuoklis „Systo Monitor 100"

Aprašymas

Su kraujo spaudimo matuokliu „Systo Monitor 100” galėsite pasimatuoti spaudimą bet kur ir bet kada. Kompaktiškas riešinis kraujospūdžio matuoklis turi judesio jutiklio funkciją. Kadangi matavimo metu ranka turi būti patogioje pozicijoje ir nejudėti, judesio jutiklis padės įsitikinti, kad gauti matavimo rezultatai tikrai yra tikslūs. Ryškus ir aiškus LCD ekranas rodo sistolinį ir diastolinį kraujo spaudimą bei širdies ritmą.

„Systo Monitor 100” turi aritmijos aptikimo funkciją. Jei matavimo metu širdies ritmas yra surtikęs ar nereguliarus, prietaiso ekrane parodoma aritmijos aptikimo ikona. Taip pat, šis kraujo spaudimo matuoklis rodo paskutinių trijų matavimų vidurkį, kad vertinti matavimo rezultatus būtų dar lengviau.

Kraujospūdžio matuoklis leidžia sukurti 2 vartotojus ir kiekvienam išsisaugoti paskutinių 60-ies matavimų duomenų rinkinius. Ši funkcija suteikia galimybę vertinti matavimų duomenis imant ilgesnį laikotarpį. Taip pat, yra papildomas svečio režimas. Pasirinkus pastarąjį, matavimo duomenys nėra saugomi.

Visi matavimo duomenys yra klasifikuojami pagal PSO (Pasaulio sveikatos organizacijos) klasifikavimo sistemą, naudojant šviesoforo spalvos kodą: nuo optimalaus iki normalaus ir aukšto kraujospūdžio. Tai leidžia lengvai ir aiškiai įvertinti savo kraujospūdį.

 • Automatinis kraujo spaudimo ir širdies rimto matuoklis, naudojamas ant riešo.
 • Judesio jutiklis įspėja apie rankos judesį ir galimus netikslius matavimo rezultatus.
 • Aritmijos aptikimo funkcija.
 • Vidutinės matavimo vertės nustatymas iš trijų paskutinių matavimų rezultatų, siekiant nustatyti arterijinio spaudimo lygį.
 • Galimybė sukurti 2 vartotojus ir kiekvienam išsisaugoti 60-ies matavimų duomenų rinkinius. Taip pat, papildomas svečio režimas, kuomet matavimo duomenys nesaugomi.
 • Matavimo duomenų klasifikacija pagal PSO (Pasaulio sveikatos organizacijos) klasifikavimo sistemą, naudojant šviesoforo spalvos kodą.
 • Patogus uždėjimas ant riešo.
 • LCD ekranas, rodantis sistolinį ir diastolinį spaudimą bei širdies ritmą.
 • Prietaisas yra kompaktiškas, todėl galite jį pasiimti į kelionę arba nešiotis rankinėje.
 • Energiją tausojantis režimas – automatinio išsijungimo funkcija.
 • Parduodamas su baterijomis, kad galėtumėte iš karto naudoti.

Prietaisui taikoma 2 metų garantija.

Techninė informacija

Kodas 400650168095
Gamintojas Soehnle (Vokietija)
Prašome palaukti... Prašome palaukti...

Panašios prekės

Prekiniai ženklai

Kraujo spaudimo matuoklis „Systo Monitor 100"

EUR

24,75 €

0

>