Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Greitpuodis „Qualix" (6 litrų)

Reitingas:

Prieinamumas: Sandėlyje

Regular Price: 94,95 €

Special Price 66,47 € (-30%)

Greitpuodis „Qualix" (6 litrai)

Aprašymas

Su Ispanijoje pagamintu greitpuodžiu „Qualix” gaminsite greičiau ir sveikiau!

  • Šis greitpuodis turi du virimo lygius ir 5 apsaugos sistemas, garantuojančias kad šis greitpuodis yra vienas iš saugiausių rinkoje.
  • Taip pat, greitpuodis „Qualix“ yra pagamintas iš nerūdijančio plieno 18/10. Skaičiai 18/10 reiškia, kad lydinyje yra 18% chromo ir 10% nikelio. Dėl mažesnio nikelio kiekio lydinyje, minėtas nerūdyjantis plienas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia gyventi sveikiau.  Iš nerūdijančio plieno 18/10 gaminami ir medicininiai įrankiai, todėl dažnai jis vadinamas medicininiu plienu. Be minėtų savybių, šis plienas pasižymi ilgaamžiškumu bei atsparumu korozijai, todėl greitpuodis „Qualix“ tarnaus tikrai ilgai.
  • „Qualix“ greitpuodis tinka visų tipų viryklėms ir kaitlentėms (įskaitant ir indukcinę).
  • Greitpuodis turi termo-difuzinį dugną, kuris užtikrina tolygų kaitinimo procesą ir neleidžia maistui prisvilti. Gaminant jame geriau išsilaiko gaminamų produktų maistinės savybės. Puodas nesioksiduoja (nerūdija).
  • Greitpuodžio „Qualix“ sandarinimo žiedas yra pagamintas iš silikono.
  • 2 metai garantija.

„Magefesa” – tai vienas iš Europos greitpuodžių gamintojų lyderių. Jau nuo 1948 metų „Magefesa” prekinis ženklas simbolizuoja aukštą kokybę, saugius produktus ir nuolatinį tobulėjimą. Ilgametė gamybos patirtis leidžia puikiai suderinti tradicijas, kokybę ir šiuolaikiškumą, todėl gimtojoje Ispanijoje ši kompanija užima  apie 80% visos greitpuodžių rinkos.

Techninė informacija

Gamintojas Magefesa (Ispanija)
Kodas 842911312216
Talpa 6l
Spalva Ne
Pagaminimo medžiaga Aliuminis
Garantija 2 metai
Prašome palaukti... Prašome palaukti...

Panašios prekės

Prekiniai ženklai

Greitpuodis „Qualix" (6 litrų)

EUR

78,47 €

0

>