Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Greitpuodis „Practika Plus" (6 l)

Reitingas:

Prieinamumas: Sandėlyje

89,95 €
Greitpuodis „Practika Plus" (6 l)

Aprašymas

Su Ispanijoje pagamintu greitpuodžiu „Practika Plus” gaminsite 3 kartus greičiau ir sveikiau!

  • Šis greitpuodis turi du virimo lygius ir 5 apsaugos sistemas, garantuojančias kad šis greitpuodis yra vienas iš saugiausių rinkoje.
  • Taip pat, greitpuodis „Practika Plus“ yra pagamintas iš nerūdijančio plieno 18/10. Skaičiai 18/10 reiškia, kad lydinyje yra 18% chromo ir 10% nikelio. Dėl mažesnio nikelio kiekio lydinyje, minėtas nerūdyjantis plienas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia gyventi sveikiau.  Iš nerūdijančio plieno 18/10 gaminami ir medicininiai įrankiai, todėl dažnai jis vadinamas medicininiu plienu. Be minėtų savybių, šis plienas pasižymi ilgaamžiškumu bei atsparumu korozijai, todėl greiptuodis „Practika Plus“ tarnaus tikrai ilgai.
  • „Practika Plus“ greitpuodis tinka visų tipų viryklėms ir kaitlentėms (įskaitant ir indukcinę).
  • Greitpuodis turi termo-difuzinį dugną, kuris užtikrina tolygų kaitinimo procesą ir neleidžia maistui prisvilti. Gaminant jame geriau išsilaiko gaminamų produktų maistinės savybės. Puodas nesioksiduoja (nerūdija).
  • Greitpuodžio „Practika Plus“ sandarinimo žiedas yra pagamintas iš silikono.
  • 2 metai garantija.

„Magefesa” – tai vienas iš Europos greitpuodžių gamintojų lyderių. Jau nuo 1948 metų „Magefesa” prekinis ženklas simbolizuoja aukštą kokybę, saugius produktus ir nuolatinį tobulėjimą. Ilgametė gamybos patirtis leidžia puikiai suderinti tradicijas, kokybę ir šiuolaikiškumą, todėl gimtojoje Ispanijoje ši kompanija užima  apie 80% visos greitpuodžių rinkos. 

Techninė informacija

Gamintojas Magefesa (Ispanija)
Kodas 842911311039
Talpa 6l
Spalva Ne
Pagaminimo medžiaga Nerūdijantis plienas
Garantija Ne
Prašome palaukti... Prašome palaukti...

Prekiniai ženklai

Greitpuodis „Practika Plus" (6 l)

EUR

74,34 €

0

>