Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

 Greitpuodis „Nova" (6 l)

Daugiau vaizdų

Greitpuodis „Nova" (6 l)

Reitingas:

Prieinamumas: Sandėlyje

113,95 €

 Greitpuodis „Nova" (6 l)

Aprašymas

Su šiuo greitpuodžiu jūs galėsite pasigaminti skanių valgių sau ir savo šeimai vos per keletą minučių!

Skoniai, gauti gaminant šiuo greitpuodžiu, jums primins tradiciniu būdu pagamintus patiekalų skonius ir aromatus, tačiau gaminimo būdas padės išsaugoti visus vitaminus ir produktų sultis. Verdant greitpuodyje, jums nereikės iš jo išleisti garų, todėl slėgis išlieka stabilus. Jūs, naudodami šį greitpuodį, sutaupysite pinigų. Jūs galėsite ruošti maistą net 3 kartus greičiau nei tradiciniame puode. Dėl šios priežasties sumažės elektros ar dujų sąnaudos. Sutaupysite laiko ir pinigų.

MAGEFESA greitpuodis yra vienas saugiausių rinkoje. Automatinė užrakto sistema maisto ruošimo metu apsaugo nuo dangčio atsidarymo. Apsauginis vožtuvas, o taip pat ir viršslėgio langas, sudaro slėgio išleidimo sistemą. 5 saugumą užtikrinančios dalys, garantuoja, kad šis greitpuodis yra vienas iš saugiausių rinkoje. Jūs dabar turėsite virtuvės produktą, su kuriuo galėsite paruošti maistą šeimynai per mažiau nei 20 minučių (tai yra apytikris laikas, reikalingas paruošti skanų patiekalą) naudojant mažiau pastangų ir turint visišką gaminamo patiekalo maistingumo kontrolę. Jūs mėgausitės skaniu ir sveiku maistu!

PAPILDOMOS FUNKCIJOS

  • Trisluoksis terminis - difuzorinis dugnas yra specialiai sukurtas papildomai jėgai ir tolygiam karščio paskirstymui.
  • Pagrindas yra storesnis nei kitų panašių greitpuodžių, suteikiant papildomą karščio absorbciją.
  • Slėgio reguliavimo vožtuvas suteikia galimybę pasirinkti norimą slėgio lygį gaminimo metu.
  • Joks papildomas garų išleidimas nėra reikalingas.
  • Greitpuodis turi būti naudojamas ant reikalingo kaitinimo tam, kad išlaikytų slėgį ir pats galėtų atlikti visą maisto gaminimą.

„Magefesa” – tai vienas iš Europos greitpuodžių gamintojų lyderių. Jau nuo 1948 metų „Magefesa” prekinis ženklas simbolizuoja aukštą kokybę, saugius produktus ir nuolatinį tobulėjimą. Ilgametė gamybos patirtis leidžia puikiai suderinti tradicijas, kokybę ir šiuolaikiškumą, todėl gimtojoje Ispanijoje ši kompanija užima  apie 80% visos greitpuodžių rinkos.

Techninė informacija

Gamintojas Magefesa (Ispanija)
Kodas 842911313080
Talpa 6l
Spalva Metalo
Pagaminimo medžiaga Nerūdijantis plienas
Garantija 2 metai
Prašome palaukti... Prašome palaukti...

Panašios prekės

Prekiniai ženklai

Greitpuodis „Nova" (6 l)

EUR

94,17 €

0

>