Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

TOP 5 reikmenys griliui

2016-06-14  |  Kaip tapti virtuvės genijumi?

Maisto gaminimas grilinant šeimos vakarus paverčia tikra pramoga. Jeigu jau pasiruošėte įsigyti kepsninę, tikriausiai žinote, kad svarbu ne tik tinkamų malkų kepimui parinkimas, mėsos marinavimo subtilybės, bet ir tinkamų įrankių, naudojamų grilinimo metu, pasirinkimas.

Pateikiame TOP 5 grilinimo reikmenis, kuriuos galėsite įsigyti GERDUVA parduotuvėse:

1. Mėsos šakutė STERLING, pagaminta iš nerūdijančio plieno:
 
Mėsos šakutė
2. Mėsos žnyplės. Skirtos mėsai apversti kepant ją ant grilio ar laužo. Itin patogios, šonai ir žnyplės padengti guma, todėl neišslysta iš rankų bei mėsą galite vartyti keptuvėje - nesubraižysite keptuvės paviršiaus. Ilgos - nenusideginsite rankų. Patogu vartyti tiek supjaustytus mėsos gabalėlius, tiek ir vištieną. Guma padengtas žnyplių pakabinimo žiedas. 

Mėsos žnyplės

3. Virtuvės pirštinės. Apsaugo rankas nuo aukštos temperatūros. Pagaminta iš medvilnės ir silikono. Silikonas apsaugo nuo slidimo. Pirštinės turi praktiškas kilpas, skirtas pakabinimui.

Virtuvės pirštinės

4. Termometras maisto temperatūrai matuoti. Skaitmeninis virtuvės termometras, puikus pagalbininkas ruošiant maistą. Su šiuo termometru galėsite pamatuoti kepamos mėsos, pyragų, kūdikio maisto, vyno, arbatos ir kitų šiltų ar šaltų gėrimų temperatūrą. Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko. 120 mm jutiklis iš nerūdijančio plieno:

Virtuvės termometras


5. Iškylų lėkštės, pagamintos iš plastiko be BPA. Šios lėkštės yra lengvos, plastikinės, todėl nedužtančios - puikiai tinka naudojant iškylų metu:  

Plastiko lėkštė ALADDIN

Komentuoti gali tik prisijungę lankytojai.

Spausti čia norint prisijungti.

« Back

Prekiniai ženklai