Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

TOP 10 praktiškų dovanų idėjų

2015-11-24

Nustebinkite artimuosius praktiškomis, kokybiškomis ir ilgaamžėmis dovanomis!

Atsirandant vis didesniam kiekiui žėručių mieste, prekybos centruose girdint jau pamirštas melodijas su varpelių akcentais – mintyse išnyra Kalėdos. Užplūsta puokštė įvairiausių jausmų: laukimas, džiaugsmas, laimė.

Daugumai prieškalėdinis laikotarpis būna užimtas, nekantrus ir darbingas. Atsiranda įvairiausių nebaigtų reikalų ir darbų, o  mintis užplūsta dovanų rinkimo galvosūkiai.  Dovanos mūsų artimiesiems – vienas svarbiausių Kalėdinių akcentų.  Tam, kad prieššventinis laikotarpis netaptų kalėdinių dovanų pirkimo maratonu, dovanomis reikėtų pasirūpinti iš anksto.  Dar neišrinkusiems, ką dovanoti, GERDUVA siūlo žvilgtelti į dovanų idėjų TOP 10-tuką, įkvėptą klientų pasirinkimais.

NR. 1. Termosas. Ilgaamžis, ilgai išlaikantis karštį ar šaltį termosas yra puiki dovana nutrūktgalviškiems, nuotykius ir keliones mėgstantiems žmonėms. Termosas pravers bet kokioje išvykoje į gamtą. Tokią dovaną gavęs džiaugsis bet kuris vyras!

termosas 

NR. 2. Pirties rankšluostis. Žmonėms, kurie mėgsta spa malonumus ar atsipalaidavimo procedūras pirtyse, šauni dovana gali būti aukštos kokybės pirties rankšluostis. Toks rankšluostis išsiskiria iš kitų, kadangi turi specialiai pritaikytą lipnią juostą, kuri leidžią procedūrų metu jaustis itin komfortiškai. Pirties rankšluostis taps asmeniškesnė dovana, jeigu išsiuvinėsite palinkėjimą!

Pirties rankšluostis

NR. 3. Keksiukų kepimo forma. Dovana, puikiai tinkanti kiekvienai moteriai, mėgstančiai kurti stebuklus virtuvėje.  Kokybiškų  kepimo formų tikrai šeimininkei niekada nebūna per daug! Tai praktiška dovanos idėja kūrybiškai šeimininkei.

Kepimo forma keksiukam 

NR. 4. Greitpuodis – ideali dovana siekiantiems sveikiau maitintis. Greitpuodyje ruošiamas maistas nepraranda vitaminų, gaminimo procesas tampa greitesnis, todėl sueikvojama mažiau energijos. Greitpuodį, gautą per Kalėdas,  įvertins kiekvienas, taupantis laiką ir mėgstantis sveiką maistą, žmogus.

 Greitpuodis

NR. 5.  Gertuvė. Originali, jaunatviška ir stilinga dovana, tinkanti tiek vaikui, tiek suaugusiam. Šia dovana liks patenkinti žmonės, kurių gyvenimo tempas yra greitas. Kad gertuvė dovanojant neatrodytų tuščia, pripildykite ją įvairiausių skanumynų ar kalėdinių dekoracijų.  

 

NR. 6. Besisukančios taurės. Tai unikalaus dizaino taurės, kurių dugnas yra iškylus – taurės žaismingai kartu su gėrimais pajudintos svyruos ant stalo. Nuotaikingo dizaino taurės bus puiki dovana charizmatiškiems žmonėms, dažnai būnantiems kompanijos sielomis. Taurės tiks kiekvienai draugų šventei ir gali būti išskirtinė Kalėdų dovana.

 Taurės

NR. 7. Serviravimo lėkštė. Kalėdos – susitikimų su artimaisiais metas.  Šauni idėja, keliaujantiems į svečius švenčių metu, namų šeimininkei padovanoti stilingą serviravimo lėkštę, pilną gardžių užkandžių. Tokia dovana palengvins šeimininkės pasiruošimą šventiniui vakarui, nes patys atsinešite gardžių užkandžių, o po šaunaus vakaro šeiminkei liks praktiškas prisiminimas – stilingas serviravimo rinkinys.

 Serviravimo lėkštė

NR. 8. Indų rinkinys. Išskirtinio dizaino porcelianinių indų rinkinys pradžiugins kiekvieną žmogų, kuris mėgsta prabangą ir eleganciją. Tokia dovana tiks mėgstantiems įvairių formų, įdomių raštų ir spalvingo dizaino idėjas.  Šventinio stalo patiekalai gražiuose induose visada gardesni!

 Indų rinkinys

NR. 9. Kelioninis puodelis. Praktiška dovana nuolatos skubantiems ar daug keliaujantiems žmonėms. Kelioninį puodelį įvertins visi, kuriems tenka daug ir dažnai keliauti automobiliu. Taip pat kelioninis puodelis ideali dovana mėgstantiems ilgus pasivaikščiojimus gamtoje šaltais žiemos ar rudens vakarais.

 Kelioninis termo puodelis

NR. 10.  Prieskonių malūnėlis. Prieskonių malūnėlis puiki dovana mėgstantiems eksperimenuoti virtuvėje. Sudžiovinkite įvairių prieskonių ir pripildykite jais prieskonių malūnėlį.  Tai gali būti netikėta ir nuoširdi dovana. Padovanokite draugui naujų skonių!

Prieskonių malūnėlis

GERDUVA parduotuvėse rasite platų asortimentą naudingų dovanų, kuriomis jūsų artimieji džiaugsis ne tik per Kalėdas, bet ir kiekvieną dieną!

GERDUVA – geriausia Jūsų pagalbininkė buityje! 

Komentuoti gali tik prisijungę lankytojai.

Spausti čia norint prisijungti.

« Back

Prekiniai ženklai