Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Gardūs ir sveiki pietūs darbe – misija įmanoma?

2015-11-04

Alkis – blogas palydovas, o ypatingai darbe.  Jaučiant alkį esame išsekę ir suirzę, tad pietų meto valgymas darbe yra gyvybiškai svarbus, suteikiantis energijos ir produktyvumo susidoroti su gausybe iššūkių profesinėje veikloje.

Tikriausiai ne vienam iškyla klausimas, ką ir kur valgyti darbe, jog jaustumės sotūs ir laimingi? Turime keletą pasirinkimų. Pirmasis, eiti į kavinę ar greito maisto restoraną, tačiau kavinėse maistas ne visada būna visavertis, kyla pagunda užsisakyti nesveiko maisto, o ir kaina kartais gali viršyti mūsų finansines galimybes. Antrasis pasirinkimas – neštis šaltus užkandžius, greitai užkąsti ir toliau pasinerti į darbus, o vakare – atsigriebti už nemaistingus pietus, taip apsunkinant savo organizmą. Trečiasis variantas – atsinešti maistingą maistą ir jį pasišildyti darbe.

Pietu indelis

Tačiau ką daryti tokiam darbuotojui, kuris neturi galimybės nubėgti pavalgyti į šalia darbo esančią kavinę ar pasišildyti maisto darbe, nors nepaprastai trokšta šiltų ir gardžių pietų?

Maistas, atsineštas iš namų pietų termose, – išmintingas pasirinkimas. Renkantis pietų termosą, labai svarbu atkreipti dėmesį į išlaikomo karščio laikotarpį, jog įsigijus termosą nereikėtų nusivilti.

Rekomenduojame „Stanley“ pietų termosus. Tai jau legendiniu tapęs prekės ženklas ne tik Amerikoje, bet ir Europoje. Šie pietų termosai – ilgaamžiai ir ypač patvarūs. Ne veltui jų šilumos išlaikymui suteikiama net 25 metų garantija! Priklausomai nuo talpos, šie termosai išlaiko maistą karštą nuo 8 iki 24 valandų. Pietų termosai puikiai tinka košei, sriuboms ar troškiniams laikyti.

Pietų termosas pravers ne tik pietaujant darbe, tačiau ir iškylaujant gamtoje, žvejyboje ar medžioklėje.

 

 

StanleyAladdin

 

Komentuoti gali tik prisijungę lankytojai.

Spausti čia norint prisijungti.

« Back

Prekiniai ženklai