Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Termosas žiemai: kuris geriausiai išlaiko karštį?

2017-11-27

Termosas žiemąvienas iš pagalbininkų, galintis išlaikyti gėrimus ir maistą šiltus net atšiauriausiomis dienomis. Be to, termosai yra nepakeičiami keliaujant į žygius, žvejojant, medžiojant, stovyklaujant ar tiesiog pietaujant darbe. Vieni išlaiko šilumą net iki 24 valandų, kiti yra labai kompaktiški ir lengvai supakuojami kuprinėje. Jų asortimentas yra labai platus, tad išsirinkti geriausią pakankamai sudėtinga užduotis. Todėl trumpai pristatysime termosus, geriausiai išlaikančius karštį.

 


Termosai, geriausiai išlaikantys karštį

Ieškant termoso vėsiajam sezonui ar konkretiems poreikiams: pietums darbe, stovyklavimui, žvejybai, žygiams ir kitoms panašioms veikloms, bene svarbiausias kriterijus karščio išlaikymas. Atkreipkite dėmesį, kad termosai gėrimams karštį išlaiko ilgiau nei termosai, skirti maistui, tad gerai pagalvokite, kam jį planuojate naudoti.

Taip pat svarbu nepamiršti ir kitų rinkimosi kriterijų: sandarumo, funkcionalumo, dydžio ir kt. Daugiau apie patarimus, kaip išsirinkti geriausią termosą, skaitykite čia.

Termosas „Stanley Adventure“ (0,7 l): šiltas maistas visą dieną

Termosas „Stanley Adventure“ (0,7 l): šiltas maistas visą dieną

Talpa: 0,7 l.

Medžiaga, iš kurios pagamintas: 100 % nerūdijantis plienas.

Išlaiko karštį: šilumą ir karštį palaiko iki 15 val.

Rekomenduojama naudoti: įvairiam maistui laikyti, pavyzdžiui, sriuboms, troškiniams, košėms, kepsniams ir kt. Puikiai tiks neilguose žygiuose ar pietaujant darbe.

Garantija: 25 metai.

Amerikiečių termosai „Stanley“ žinomi kaip kelionių indai ir puikūs nuotykių palydovai, išsiskiriantys savo patvarumu, atsparumu ir net 25 metų garantija.

„Stanley Adventure“ (0,7 l) termoso konstrukcija taip pat užtikrina gaminio ilgaamžiškumą ir kokybę. Užsukamas sandarus dangtelis gali būti naudojamas kaip puodelis ar indas maistui, todėl tikrai pravers, jei termosą naudosite neilgose kelionėse.

Be to, kokybiškas termosas pagamintas taip, kad galėtumėte jį lengvai ir greitai išvalyti, o viduje neliktų sriubos ar kito maisto nuosėdų.

Panašūs produktai:

                                                  STANLEY maisto termosas STANLEY maisto termosas

 

Termosas „Stanley Master“ (1,3 l): rimtiems gamtos iššūkiams

 Termosas „Stanley Master“ (1,3 l): rimtiems gamtos iššūkiams

Medžiaga, iš kurios pagamintas: nerūdijantis plienas.

Išlaiko karštį: 40 val.

Rekomenduojama naudoti: gėrimams. Žvejybai, medžioklei, stovyklavimui.

Garantija: 25 metai.

„Stanley Master“ termosas išsiskiria iš kitų neprilygstamu temperatūros išlaikymu ir patvarumu. Gamyboje naudojama speciali QuadVacTM technologija keturi apsaugos sluoksniai siekiant išvengti šilumos praradimo.

Termosas išlaiko karštį 40 val., šaltį 35 val., o ledukai neištirpsta net 160 val. Kitaip tariant, tai bene geriausias termosas visiems metų laikams. Be to, plieninis dangtelis išlaiko karštus gėrimus net 20 min., tad galite mėgautis gamtos vaizdais ir karšta kava visą rytą.

Panašūs produktai:

                                                   patikimas ir ilgaamžis STANLEY MASTER termosas patikimas ir ilgaamžis STANLEY ADVENTURE termosas

 

 

Pietų termosas „Stanley Adventure“ (0,5 l): dienos pietūs bet kokioje kelionėje

Talpa: 0,53 l.

Medžiaga, iš kurios pagamintas: nerūdijančio plieno korpusas.

Išlaiko karštį: iki 12 valandų.

Rekomenduojama naudoti: maistui. Pietaujant darbe, dienos išvykoms, stovyklavimui, žvejybai.

Garantija: 25 metai.

„Stanley Adventure“ termosas ypač tinkamas pietums. Gaminys turi specialų šaukštą, tad labai patogu laikyti troškinius, sriubą ar košę. Maistas išliks šiltas iki 12 valandų, todėl laisvai galite pasiimti termosą į dienos keliones, aktyvius užsiėmimus ar į darbą pietums. Prie termoso pridėta kilpa yra skirta prikabinimui, kuri praverčia išvykose lengvai prisegti gaminį prie kuprinės.

Be to, pietų termosas turi didelį dangtelį, kurį galite naudoti kaip papildomą dubenį ir pasidalinti maistu su draugu ar bendražygiu.

Panašūs produktai:

                                                    Maisto termosas STANLEY Maisto termosas STANLEY

 

Termosas „Stanley Mountain SS“ (0,35 l): kai nėra vietos, bet norisi ko nors karšto

Termosas „Stanley Mountain SS“ (0,35 l): kai nėra vietos, bet norisi ko nors karšto

Talpa: 0,35 l.

Medžiaga, iš kurios pagamintas: nerūdijantis plienas.

Išlaiko karštį: 5 val.

Rekomenduojama: gėrimams. Kelionėms automobiliu, neilgoms kelionėms, pietums.

Garantija: 25 metai.

Ne visada kuprinėje ar rankinėje turime pakankamai vietos, o ir neštis su savimi norisi kuo lengvesnę mantą. Tokiu atveju geriausia turėti nedidelės talpos termosą ar kelioninį puodelį. Tačiau mažesnis dydis nereiškia, kad termosas išlaikys gėrimus karštus vos valandą. „Stanley Mountain“ šilumą išlaiko 5 val., tad puodelis tikrai pravers pasivaikščiojimams gamtoje, ilgiau važiuojant automobilyje ar tiesiog nešantis pietus į darbą.

Panašūs produktai:

                                                    termosinis puodelis STANLEY termosinis puodelis STANLEY 

 

Termosas „Stanley Classic Navy“ (1 l): ilgesniam stovyklavimui

 Termosas „Stanley Classic Navy“ (1 l): ilgesniam stovyklavimui

Talpa: 1 l.

Medžiaga, iš kurios pagamintas: nerūdijantis plienas.

Išlaiko karštį: iki 24 valandų.

Rekomenduojama naudoti: gėrimams. Ilgesniam stovyklavimui.

Garantija: 25 metai.

Vieno litro talpos nerūdijančio plieno termosas yra atsparus dūžiams ir deformacijai, todėl neabejotinai yra vienas iš tinkamiausių pasirinkimų ilgesniam stovyklavimui: nereiks baimintis ir nuolat saugoti papildomų daiktų. Be to, „Stanley Classic“ gali išlaikyti gėrimus šiltus net iki 24 valandų: šis termosas žiemai pagelbės einant į neilgą žvejybą ar medžioklę šaltą ir atšiaurią dieną arba išsiruošus į ilgesnes išvykas šiltomis dienomis.

Termoso dangtelis yra pakankamai platus, kad galėtumėte jį greitai ir lengvai išplauti, kur bebūtumėte: darbe, žygyje prie ežero ar stovyklavietėje.

Panašūs produktai:

                                                    patikimas ir ilgaamžis STANLEY ADVENTURE termosas patikimas ir ilgaamžis STANLEY CLASSIC termosas

 

Rinkinys „Stanley Adventure Prep&Cook“ (1,5 l): maisto gaminimui gamtoje

 Rinkinys „Stanley Adventure Prep&Cook“ (1,5 l): maisto gaminimui gamtoje

Vienos dienos žygiams ar pasivaikščiojimams tikrai pakanka vieno didesnio ar mažesnio termoso. O jeigu ruošiamės stovyklauti kelias dienas? Tokiu atveju reikėtų pagalvoti apie kitus sprendimus, pavyzdžiui, rinkinį maisto gaminimui gamtoje.

Stanley Adventure rinkinys, atsparus įbrėžimams, turi 2 dubenis su dangčiais (0,59 l), samtį, mentelę ir puodą su dangčiu (1,5 l). Rinkinys pagamintas iš polipropileno chemiškai atsparaus ir standaus konstrukcinio plastiko, neturinčio BPA, o puodas iš nerūdijančio plieno.

 

 

 

Komentuoti gali tik prisijungę lankytojai.

Spausti čia norint prisijungti.

« Back

Prekiniai ženklai