Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Namų tvarkymo gidas – reikalingiausios valymo priemonės

2017-02-23  |  Namus valome lengvai ir greitai!

Namų tvarkymo gidas –  reikalingiausios valymo priemonės

 

Visada gera grįžti į jaukius ir tvarkingus namus. Tačiau kaip užtikrinti būsto švarą neskiriant tam daug laiko? Ką svarbiausia žinoti, kokias priemones turėti norint džiaugtis tvarkingais namais be didelių pastangų? Visų pirma (bene svarbiausia!), rekomenduojame susidaryti jūsų poreikius ir tvarkymosi įpročius atitinkantį valymo priemonių rinkinį. Jį turėtų sudaryti:

 

Grindų valymo priemonės

Renkantis grindų valymo šepetį, reikėtų atsižvelgti į grindų dangą, patalpų plotą, valymo dažnumą. Universaliausias sprendimas –   grindų valymo rinkinys su nugręžimo sistema, tačiau taip pat neapsiriksite pasirinkę grindų šepetį keičiamais dangalais ir keletą skirtingų šepečio šluosčių.  Išsamią informaciją, apie grindų šepečius rasite mūsų straipsnyje kaip išsirinkti grindų šepetį.

 

Langų valymo priemonės

Renkantis langų valymo priemones svarbiausia atsižvelgti į tai, kokio dydžio ir aukščio jūsų namuose esantys langai. Yra tiek siaurų, tiek plačių langų valytuvų, skiriasi ne tik jų antgalių, bet ir kotų ilgiai.

Norintiems sutaupyti laiko rekomenduojame rinktis langų valytuvą – siurblį, kurio dėka langų valymas gali tapti tikra pramoga! Siurblys turi specialų bakelį, kuris sutraukia vandenį, tad valydami neaptaškysite palangių, taip pat išvengsite nešvarumų dryžių. Beje, tais atvejais, kai išsipurvina tik nedidelis lango plotas, jį visada nesunkiai nuvalysite paprasta mikropluošto šluoste.

Turintiems žaliuzes į valymo priemonių rinkinį rekomenduojame įtraukti specialų žaliuzių valymo šepetėlį. Juo lengviau pasieksite nešvarumus ir vienu perbraukimu nuvalysite visas keturias žaliuzių dalis.  

 

Šluostės

Švarios grindys ir langai – labai svarbu, tačiau reikia nepamiršti ir dulkių bei purvo ant kitų paviršių – spintelių, lempų, paveikslų, taip pat vonioje ir virtuvėje. Jūsų valymo rinkinyje turėtų būti universali šluostė, taip pat keletas šluosčių skirtingiems paviršiams – baldams, veidrodžiams, vonios kambariui.  Apgalvokite, kaip dažnai jūsų namuose paprastai išpurvinami skirtingi paviršiai ir nuspręsite, ar užtenka keleto pagrindinių šluosčių, ar verta įsigyti ir, pavyzdžiui, dušo kabinos ar specialų dulkių valytuvą.

 

Buitinė chemija ir pirštinės

Išsirinkus valymo įrankius belieka pasirūpinti efektyvia buitine chemija. Specialūs valymo skysčiai sutaupys laiko ir padės užtikrinti nepriekaištingą švarą. Jeigu namus valote dažnai ir purvas nespėja įsigerti – jums tikriausiai užteks universalaus valymo skysčio. Tačiau labiausiai išsitepančioms erdvėms (pavyzdžiui, dažnai gaminantiems maistą tai yra spintelių paviršiai virtuvėje ar orkaitė,  turintiems augintinių – grindys ir kt.) rekomenduojame turėti atskirus, specialiai pritaikytus valiklius. Beje, nepamirškite ir pirštinių– jos apsaugos jūsų rankų odą.

 

Mūsų rekomenduojamas universalus valymo priemonių rinkinys kiekvienam, norinčiam greitai ir kokybiškai sutvarkyti namus:

Tvirtas, manevringas grindų valymo šepetys ir patogus, kompaktiškas kibiras su gręžimo mechanizmu. Tinka daugumai grindų paviršių ir pasiekia net sunkiai prieinamus kampus.

Leidžia pasirinkti norimą valymo kampą, nuvalo langų rėmus. Patogumo suteikia reguliuojamas koto aukštis.

Tinka visiems paviršiams, daugkartinio naudojimo.

Nesipūkuoja, puikiai nuvalo baldus, nepažeidžia net jautrių paviršių.

Turi antibakterinių savybių, puikiai valo dėmes.

Patogus naudoti, tinka visiems paviršiams, puikiai absorbuoja dulkes.

Patvarios, neslystančios pirštinės, viduje dengtos rankų odą saugančiais pūkeliais.

Efektyviai valo, tinka visiems paviršiams, nepalieka ruoželių.

 

7 patarimai, kaip greitai sutvarkyti namus:  

 

  1. Kai jau turite svarbiausias valymo priemones – metas pasiruošti tvarkymui. Pirmiausia susidarykite darbų sąrašą. Nors atrodo, kad viskas ir taip aišku, sąrašas padeda lengviau susiplanuoti ar pasiskirstyti darbus, jeigu tvarkotės kartu su šeimos nariais.

  2. Svarbu nepamiršti ir geros nuotaikos – ją susikurti padės mėgstama muzika.

  3. Tvarkytis bus paprasčiau, jei pirmiausia surinksite visus daiktus – ne tik išmesite šiukšles, bet ir atlaisvinsite valomus paviršius. Juk vonią išvalysite greičiau, kai nereikės kilnoti kiekvieno joje padėto buteliuko, tiesa?

  4. Jeigu valote didžiules patalpas, naudojamas priemones geriausia susidėti į valymo vežimėlį. Tvarkant butą puikiai pasitarnaus prijuostė – į jos priekinę kišenę susidėkite reikalingiausias priemones, taip viskas bus „po ranka“.

  5. Atminkite pagrindinę valymo taisyklę: iš viršaus į apačią, iš kairės į dešinę.

  6. Prieš valydami langus pirmiausia pasirūpinkite jų rėmų ir palangių švara. Skirtingose stiklo pusėse valant geriau naudoti skirtingus judesius  (horizontalius – vertikalius), taip iš karto matysite likusius nešvarumus.

  7. Leiskite buitinei chemijai dirbti už jus. Panaudoję specialius valiklius nepulkite valyti paviršių, verčiau imkitės kitų darbų. Po 20 – 30 minučių priemonės bus sunaikinusios dalį purvo, todėl paviršių valymui prireiks tikrai mažiau laiko.

  8. Jeigu neturite specialaus šepetėlio, pūkus ir kitus nešvarumus nuo toršerų bei kitų medžiaginių paviršių nesunkiai nuvalysite lipniu pūkų surinkėju.

 

Baigus tvarkyti nepamirškite pasidžiaugti! Beje, aromato difuzorius ir mėgstamo kvapo eteriniai aliejai leis džiaugtis ne tik tvarkingais, bet ir kvapniais namais.

 

 

Simona Marozaitė

pakomentavo 2017-09-13 06:23:40
Manau greitam namų sutvarkymui svarbiausia pasirinkti kokybiškas <a href="https://www.sveikataisgamtos.lt/" alt="gnld">gnld</a> švaros priemones, kurios būtų patikimos ir draugiškos žmogui. Aš asmeniškai nenaudoju tiek daug priemonių, kurios paminėtos straipsnyje, manau užtenka išsirinkti universalių priemonių, tinkančių visiems paviršiams ir tada namų tvarkymas kaip mat tampa paprastesnis :)

Komentuoti gali tik prisijungę lankytojai.

Spausti čia norint prisijungti.

« Back

Prekiniai ženklai