Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Namai prašo dėmesio

2020-01-08  |  Namus valome lengvai ir greitai!

Namai prašo dėmesio

Kaip gera puošti namus šventėms: pinti Advento  vainikus, dabinti eglutę, ant langų klijuoti snaiges, ir, žinoma, kepti kepti kepti imbierinius sausainius, kūčiukus ir meduolius. Kaip gera švenčių šurmuliui nuslūgus ir išlydėjus svečius padėkoti savo namams ir juos tobulai susitvarkyti.

Žiemos šventės – stresas namams

Jeigu namams, kaip žmonėms, būtų galima skirti streso balus, tai kalėdinis laikotarpis neturėtų lygių. Visų pirma gruodžio mėnesį mus užklumpa renginių, reikalų ir susitikimų lavina, todėl nebelieka laiko normaliai susitvarkyti. Sakoma, kad jeigu kasdien skirsime nors kelias minutes namų švarai ir tvarkai, išvengsime didžiųjų tvarkadienių (dažniausiai jie būna savaitgaliais). Deja, gruodžio mėnesį tai neįmanoma – nėra kada! Dar pridėkime 10 kartų padidėjusį pirkinių kiekį, tiek pat kartų suintensyvėjusius svečių srautus, maisto gaminimo maratonus. Štai ir atsakymas, kodėl šventėms pasibaigus namai atrodo tokie... liūdni ir pavargę. Metas susitvarkyti.

Pasiūlykite šventinės pasakos tęsinį

Deja, dažnuose namuose tvarkytis daug norinčių nėra. Teks pasitelkti išmonę, sugalvoti pasaką, suorganizuoti apdovanojimą. Viskas paprasta. Papasakokite vaikams (beje, tokios motyvacinės kalbos labai uždega ir patį motyvatorių!), kaip namučiai laukia tvarkymosi dienos, kokie jie dėkingi, jeigu nuvalome palanges, vonios veidrodžius, pakeičiame patalynę ir išsiurbiame kilimus. Kaip jie pradeda tiesiog lengviau kvėpuoti, kai išsigelbėja nuo piktųjų dulkių. Vaikus visada motyvuoja atlygis, o tai gali būti visos šeimos stalo žaidimų vakaras, kai ruoša bus baigta. Tada lieka tik paskirstyti darbus, įjungti linksmą visos šeimos mėgstamą muziką ir – pirmyn. Be abejo, yra darbų, kurių niekas kitas nepadarys taip gerai, kaip jūs, tačiau kai namus tvarko visa šeima, tai ne tik pagalba, bet ir edukacija. Vaikai gali išnešti šiukšles, surinkti išmėtytus daiktus, nuvalyti dulkes, pakeisti žiurkėno kraiką.

Palengvinkite  sau gyvenimą

Namų valymą visai į kitą lygį pakelia šiuolaikiniai, laiką taupantys buities prietaisai. Nenuostabu, kad vis labiau populiarėja belaidžiai dulkių siurbliai, – įrodyta, kad jie sutrumpina siurbimo procesą dvigubai. Belaidis siurblys leidžia po namus judėti laisvai ir greitai. Laiko sutaupys ir modernus drėgno valymo komplektas – kibiras su šluoste, nes nereikės lankstytis gręžiant ar bėgioti prie čiaupo perplauti dangalo. O moderniu langų valymo įtaisu visus veidrodžius kokybiškai nuvalysite per kelias minutes. Beje, toks valymo įtaisas tiks ir dušo kabinoms valyti. Vienas mėgstamiausių pasaulyje buities prekių ženklas LEIFHEIT net turi tokį šūkį: „Palengvink sau gyvenimą!“ Investavę į stilingus, ilgaamžiškus ir funkcionalius gaminius negalėsite atsidžiaugti, kai ateis tvarkymosi diena.

Keli namų valymo patarimai:

  • Prieš valydami namus pirmiausia į vietas sudėliokite  visus daiktus.
  • Valymo procese svarbiausia taisyklė – nuo viršaus į  apačią. Pradėkite nuo aukščiausiai esančių objektų – nuvalykite dulkes nuo lentynų, gėlių lapų, veidrodžių.
  • Grindis reikėtų plauti paskutines, kai kambaryje dulkės ir kiti nešvarumai jau bus nuvalyti. 
  • Beje, taisyklė „nuo viršaus į apačią“ galioja ir tada, jei gyvenate name. Tvarkymasis prasideda viršutiniame  aukšte, taip aukštas po aukšto keliaujant žemyn.
  • Kai kalbame apie tokį didelį namų valymą, kaip pokalėdinis, būtinai naudokite ir sausą, iš drėgną valymo būdą. Pirmiausia namus išsiurbkite. Nepamirškite nusiurbti dulkių nuo naktinių užuolaidų, sienų, net lubų. Minkštus baldus irgi reikia išsiurbti. 
  • Na ir paskutinis akordas – išvalykite grindis drėgna šluoste.

LEIFHEIT namų tvarkymo komanda:

Grindų valymo rinkinys –  išmanusis kibiras ir šluostė Grindų valymo priežiūros rinkinys su patogiu nugręžimo mechanizmu bei ratukais – idealus valymosi draugas. Paprasta nuimti ir uždėti dangalą. Patogu nugręžti. Kibiras turi rankeną bei ratelius, kurie sukinėjasi 360° kampu. Naudodamasis šiuo kibiru ir šluoste namus gali išvalyti net vaikas ar vyresnio amžiaus žmogus – nereikia fizinės jėgos, be to, – nereikia lankstytis.

Langų valytuvas-siurblys DRY&CLEAN Puikiai nusausina langą nepalikdamas dryžių. Visas vanduo iškart susiurbiamas į 100 ml talpos bakelį, todėl langas bei palangė neapsitaškys purvinu vandeniu, o stiklinį paviršių nuvalysite lygiai. Lengvai nuvalysite ir nusausinsite langus, veidrodžius, dušo kabinos paviršius. Nereikės jokių cheminių valiklių, o langai ir veidrodžiai spindės.

Belaidis dulkių siurblys  REGULUS POWERVAC 2IN1 Šis patrauklaus dizaino, belaidis, tačiau galingas dulkių siurblys skirtas naudoti kasdieniam tarpiniam valymui. Jį galima naudoti ir kaip mažą rankinį siurbliuką, kuris puikiai tiks norint išvalyti baldus, apmušalus, lubas, nišas, sunkiai prieinamas vietas ir net automobilį. Siurblio įkrovimas yra labai paprastas ir greitas, reikia siurblį įstatyti į įkrovimo stotelę.

Komentuoti gali tik prisijungę lankytojai.

Spausti čia norint prisijungti.

« Back

Prekiniai ženklai