Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

KVEPIANTYS NAMAI – madinga ar naudinga?

2019-04-08  |  Namus valome lengvai ir greitai!

Darbe mes praleidžiame trečdalį savo dienos, todėl grįžus į namus, poilsio ir saugumo oazę, norime, kad mus suptų jauki ir kvepianti aplinka. Žmonės mėgsta leisti laiką namuose, kuriuose kvepia švara, ką tik pagamintu maistu ar gėlėmis. Draugai ir pažįstami užsukę pasisvečiuoti į kvapnius namus mielai sugrįžta, čia praleidžia daugiau laiko, o ir šeimininkams estetika ir švara kelia tik pačias geriausias emocijas.

Gebėjimas užuosti kvapus yra pagrindinis žmogaus jutimas, sukeliantis prisiminimus, todėl nenuostabu, jog kvapai namuose primena šventes ir geriausias metų dienas. Per Kalėdas - tai mandarinų, eglės, cinamono kvapai, per gimtadienį - kvepalų ar kepinių aromatai, per Velykas - bundančios gamtos, gėlių ir šviežios duonos kvapas, o vasara asocijuojasi su gaiva, braškėmis arba mišku.

Tam, kad nereikėtų ilgesingai laukti kol ateis Jūsų mėgstamiausios šventės, pasistenkite, jog namai kvepėtų tuomet, kai to norite. Malonūs aromatai turi teigiamą poveikį, nes jie, pirmiausia, kelia mūsų nuotaiką, ramina, padeda mąstyti pozityviau, o šios savybės šiandieniniam skubančiam ir įtemptu ritmu gyvenančiam žmogui yra itin didelė vertybė. 

Dauguma parfumerijos aromatų yra išgaunami sintetiniu būdu, ir tai, priešingai daugelio susidariusiai nuomonei, yra gerokai saugesnis sprendimas. Pirmiausia, sintetiniu būdu išgauti kvapai yra saugesni, nes jie atsparūs aplinkos veiksniams, tokiems kaip kad karštis, šaltis, UV spinduliai. To negalime pasakyti apie natūralius eterinius aliejus, kurie turi būti saugomi nuo daugelio minėtų veiksnių, laikomi tamsaus stiklo buteliukuose ir itin saugioje aplinkoje. Antras privalumas – toks kvapų išgavimo būdas leidžia sukurti identišką kvapą su kiekviena atskira gamybos partija ir užtikrina, kad visi produktai kvepės taip pat, nesvarbu kada jį beįsigytumėte. Trečia, technologijos padeda atrasti vis platesnį naujų aromatų asortimentą, o tai praturtina mūsų gyvenimą įnešdami dar daugiau potyrių. Tad jokia paslaptis, kad mūsų uoslė kasmet geba užuosti vis daugiau skirtingų kvapų – kuo daugiau variantų atsiranda, tuo daugiau esame pajėgūs užuosti.

Dauguma parfumerių ir garsiųjų kvapų gamyklų atstovų patvirtina, kad nereikia bijoti technologiškai išgaunamų kvapų, svarbiausia rinktis žinomus, saugumo ir kitus reikalavimus atitinkančius tiekėjus, nes nutinka taip, jog to paties aromato sudėtis gali būti kitokia perkant iš skirtingų tiekėjų. Kvapų tiekėjai, kurių produkcija yra pripažinta IFRA (International Fragrance Asssociation - pagrindinė pasaulinė organizacija, reguliuojanti kvapų gamybos reikalavimus), yra saugūs naudoti, turi visą reikalingą dokumentaciją, atliktus saugumo tyrimus. 

Na, o kokį aromatą rinktis savo namams? Dalinamės patarimais!

 

PAGRINDINIAI PATARIMAI, RENKANTIS KVAPĄ

 

1. NAMAI JAU TURI KVAPĄ

Dažnai pasirinkto kvapo pirkimo klaida yra atsižvelgimas tik į asmeninį skonį. O juk kiekvieni namai taip pat turi savo asmeninį kvapą, jis priklauso nuo žmonių, kurie juose gyvena ir lankosi, nuo skalbinių ar gaminamo maisto. Atsižvelkite į tai, ar kvapas, kuriuo norite aromatizuoti patalpą, dera prie jau esamo patalpoje.

Kvapą rinkitės atsižvelgdami į vietą, kurioje norite jausti kvapą. Pavyzdžiui, miegamajame rekomenduojama naudoti švelnius, lengvus ir subtilius kvapus, čia puikiai tiks Santalo kvapas. Svetainėje ir virtuvėje dažniausiai tvyro daugiau kvapų, todėl čia galima naudoti ryškesnius ir stipresnius kvapus, tokius kaip Ambra, ar citrusinių natų turinčius kvapus. O vonioje ir tualete dažniausiai norisi gaivos ir švaros kvapo, todėl čia puikiai tiks gėlių ir vaisių kvapai.

 2. ATSIŽVELKITE Į KITŲ NUOMONĘ

Namai - tai vieta, kurioje gyvena šeima, juos lankosi svečiai, todėl renkantis kvapą reikėtų atsižvelgti į tai, kas patinka jūsų šeimos nariams. Kvapas neturi erzinti, priešingai – jis turi gerinti nuotaiką. Todėl geriausia būtų išsirinkti kvapą, kuris patinka visiems šeimos nariams. Svarbiausia vengti itin aštrių, ekscentriškų aromatų, ypač jeigu jūsų šeimoje yra labai skirtingo skonio ir amžiaus žmonių. 

Daugelis tyrimų iš tiesų jau ne kartą įrodė, kad nors kažkiek malonus aromatas bet kurio žmogaus nuotaiką pakelia apie 40 procentų. Tad , galima teigti, jog bet kuris klasikinis, draugiškas aromatas, juntamas ne per dideliu intensyvumu, – pats geriausias sprendimas. Neretai tokiais aromatais tampa švelnesni kvapai, turintys santalo, gėlių, vanilės, muskuso natas.  

 3.  DERINKITE PRIE INTERJERO

Kurdami namų interjerą susikuriame jaukią ir sau priimtiną aplinką, todėl labai svarbu, kad kvapas derėtų prie bendro aplinkos dizaino. Kvapus galima derini tiek prie stiliaus, tiek prie spalvų, vyraujančių interjere. Galbūt jūsų namai ryškūs, juose vyrauja daug spalvų? Tuomet jums labai tiks saldesnis ir ryškesnis aromatas. O gal jūsų namai šviesūs ir vasariški? Tuomet idealiai derės gėlių ar kiti gaivūs kvapai. 

4.  APGALVOKITE, KOKS JŪSŲ TIKSLAS KVAPUI

Prieš renkantis kvapą, turėkite aiškų tikslą, kodėl jis reikalingas. Galbūt norite, kad jis neutralizuotų kitus kvapus? O gal norite pabrėžti interjero spalvas ir nuotaiką? O jeigu jaučiate ilgalaikį nuovargį, gal norite, kad kvapas tonizuotų ir užkrėstų jus pozityvia energija? Atsakydami į šiuos klausimus sužinosite, kokios kategorijos aromatas padės pasiekti tikslą. 

Skirtingi kvapai daro vis kitokį poveikį tiek aplinkai, tiek juose esantiems žmonėms. Pavyzdžiui levandos, gėliniai  aromatai ramina, citrusiniai kvapai pakelia nuotaiką, energizuoja. Jeigu namuose ar kitose erdvėse turite pašalinių nemalonių kvapų, šiems kvapams neutralizuoti rinkitės paprastesnius, mažiau natų turinčius aromatus, pvz., vanilę, citrusą. Pernelyg daug skirtingų susimaišiusių aromatų neretai turi kiek neigiamą rezultatą. 

Jeigu norite kvapą padovanoti, labiausiai rekomenduojama atsižvelgti į dovanos gavėjo asmenybę ir namų stilių. Šie du aspektai dažniausiai neleis apsirikti, kuris kvapas patiktų ar bent jau būtų neutralus tuose namuose. 

Jeigu nežinote, kokį kvapą rinktis pagal savo interjerą, atsidarykite ODORO katalogą, kuriame rasite naudingų patarimų, kaip rinktis kvapą sau ar tiems, kuriems norite juos padovanoti.

 

Tikimės, kad šie patarimai padės atrasti idealų Jūsų namų kvapą, tačiau nepamirškite, jog ne visada reikia vadovautis taisyklėmis. Nebijokite stebinti išskirtiniais aromatais, nes kvapas – tai įkvėpimas. Jis dinamiškas, sezoniškas, kintantis – kaip ir jūsų nuotaikos. Todėl tikrai neprašausite, jeigu nutarsite skirtingus aromatus taikyti skirtingose erdvėse,  jeigu tam tikrus kvapus pirksite tik žiemą, o kitus – tik vasarą, jeigu purkšite vieną kvapą ryte, kitą – vakare.   

REKOMENDUOJAME IŠBANDYTI ODORO PURŠKIAMUS KVAPUS  - greita, efektyvu, praktiška

ODORO purškiamas kvapas – nepakeičiame priemonė bet kuriuose namuose. Tai buteliukas su 200 ml itin kokybiško kvapo, gaminamo didžiuosiuose Prancūzijos ir Vokietijos kvapų namuose. Šis produktas turi itin daug privalumų:

  1. Greitas efektas. Kvapas jaučiamas gan intensyviai jau iškart po pirmojo papurškimo.
  2. Ekonomiškas sunaudojimas. 200 ml buteliuke esančio kvapiojo skysčio užteks net 727–iems papurškimams! Vienu purškimu sunaudojama 0,275 ml kvapo. Tad vieno buteliuko už itin draugišką kainą užteks dar daugeliui progų. 
  3. Patogus purškimas. Juodas produkto purškiklis  - itin patogus ir pritaikytas net labai dažnam purškimui, todėl tai geras sprendimas ir nuolatiniam naudojimui versle,  kituose sprendimuose.
  4. Platus panaudojimas. Kvėpinti galite bet ką – tereikia palikti 15-20 cm atstumą iki kvėpinamo daikto, kad neliktų dėmių. Panaudojimo spektras – itin platus: kvepėti gali užuolaidos, rankinė, laiškas, miegamasis, vonia, spinta, automobilis, dovanų dėžutė, pinigai!
  5. Platus kvapų pasirinkimas. Aromatą galite rinktis net iš 10 aromatų.
  6. Hipoalergiškas produktas.  Visi kvapai yra sertifikuoti, nesukeliantys alergijos, pritaikyti saugiam patalpos kvėpinimui.
  7. Saugus produktas. Kvapo tiekėjai – sertifikuoti Europos kvapų gamintojai. Aromatinių žaliavų tiekėjai yra gaunami iš tarptautinių kompanijų Prancūzijoje, Vokietijoje, visi tiekėjai priklauso IFRA (international Fragnance Association), atsakingai už saugių kvapiųjų medžiagų gamybą.
  8. Saugus laikymas. Purkštukas yra užrakinamas, todėl ODORO purškiamą kvapą patogu pervežti, laikyti erdvėse, kur yra vaikų.

 

Lietuviška prekė.  Tai produktas, kuris gaminamas Lietuvoje.

Komentuoti gali tik prisijungę lankytojai.

Spausti čia norint prisijungti.

« Back

Prekiniai ženklai