Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Kokia lyginimo lenta geriausia: 5 būdai atpažinti

2017-10-04

Mėgstate lyginti ar ne, lyginimo lenta – svarbi investicija jūsų buičiai. Užsukus į parduotuvę visos lyginimo lentos atrodo panašiai, tačiau iš tiesų jos gali net labai skirtis - svarbiausia žinoti, į ką turite atkreipti dėmesį. Todėl dalijamės 5 patarimais, kurie atsakys į jūsų klausimą, kaip pasirinkti lyginimo lentą. Tik prieš tai įvertinkite savo lyginimo įpročius, poreikius ir kiek vietos turite namuose!

 

 


5 patarimai, kaip pasirinkti lyginimo lentą 

 1. Sulankstoma ar įmontuojama? 

Pagrindinis mobilios lyginimo lentos pranašumas – galimybė perkelti ją iš vieno kambario į kitą, o nenaudojant padėti į sandėliuką. Tokia lenta labai patogu naudotis nedideliuose namuose. Be to, sulankstoma lyginimo lenta dažniausiai yra reguliuojamo aukščio, todėl visi šeimos nariai gali lengvai lyginti drabužius. Atkreipkite dėmesį, kad jos gali būti dviejų tipų:

 • lyginimo lentos su kojomis– pastarosios naudojamos dažniausiai. Reguliuojamas aukštis leidžia lyginti tiek stovint, tiek sėdint.

 • Ant paviršiaus statomos lyginimo lentos (be kojų). Jos yra mažesnės, kur kas lengvesnės ir užima mažai vietos.

Įmontuojamos lyginimo lentos dažniausiai naudojamos turint erdvias drabužines ar spintas. Tačiau techniškai įtvirtinti lentą prireiks šiek tiek įgūdžių.

Rekomenduojama: sulankstoma lyginimo lenta.

                         

 1. Dydį rinkitės pagal dažniausiai lyginamus drabužius 

Lyginimo lentos gali būti įvairių dydžių, pritaikytos skirtingiems rūbams lyginti. Todėl pirmiausia turite atsakyti sau į klausimą „Kokius drabužius man tenka lyginti dažniausiai?“. Jeigu tai kelnės, greičiausiai pravers ilgesnė lyginimo lenta, o jei palaidinės – užteks ir trumpesnės.

 • Plotis. Mobilių lyginimo lentų plotis paprastai prasideda nuo 30 cm ir siekia iki 38-40 cm. Kuo platesnė lenta, tuo patogiau lyginti didesnius drabužius.

 • Ilgis. Pasirinkimo įvairovė pakankamai plati: lyginimo paviršiaus ilgis dažniausiai siekia nuo 118 iki 140 cm. Neturint daug vietos namuose, pagalvokite ar dažnai reikia lyginti ilgesnius drabužius – 20 cm jau šis tas.

 • Aukštis. Dažniausiai sulankstomų lyginimo lentų aukštis yra reguliuojamas nuo 75 iki 98 cm. Lyginimo lenta turėtų stovėti sulig jūsų klubais. Jeigu mėgstate lyginti sėdėdami, pravers lenta su platesniu aukščio reguliavimo intervalu.

Rekomenduojama: 38 cm plotis, 118-120 cm ilgis, 75-98 cm aukštis.

                          

 1. Tvirtumas – vienas iš svarbiausių kriterijų 

Kodėl?Stabilus rėmas palengvina lyginimą, taip pat gali užkirsti kelią nelaimingiems atsitikimams, ypač jei namuose yra vaikų.

Rekomenduojama: apžiūrėdami modelį imituokite lyginimą lyg spaustumėte lygintuvą prie drabužių. Taip įsitikinsite, ar lyginimo lenta yra stabili: ar nejuda, nesvyruoja.

                           

 1. Būtinai atsižvelkite į lyginimo lentos paviršius

Lyginimo lentos paviršius – ypač svarbus kriterijus, norint drabužius išlyginti greitai, gražiai ir efektyviai. Dangalas turėtų būti pakankamai storas ir lankstus, sugerti perteklinius garus, tačiau taip pat neleisti jiems išgaruoti.

Kalbant apie lyginimo lentos audeklą, t.y. medžiagą, kuria yra aptraukiama lenta, nepamirškite, kad ji turėtų atspindėti lygintuvo karštį. Taip pat įsitikinkite, ar lyginimo lentos audeklas nėra per plonas, jo plotis turėtų būti 3 – 4 mm.

O, kad lyginimas būtų dar paprastesnis, skaitykite lengvo lyginimo ABC!

Lyginimo lentų audeklai:

   

 

 

 1. Svoris: nepamirškite, kad lyginimo lentą reikės nešioti 

Tikėtina, kad lyginimo lentą planuojate laikyti sandėliuke arba spintoje, vadinasi, kaskart ją reikės pernešti iš vienos vietos į kitą. Būtent dėl to svarbu atkreipti dėmesį į jos svorį. Seniau gaminami modeliai buvo pakankamai sunkūs, o norint juos palengvinti nukentėdavo stabilumas, tačiau dabar siūloma pakankamai daug lengvų modelių. Pavyzdžiui, „Air Board“ lyginimo lentos yra lengvos, tačiau dėl mažo svorio nenukenčia nei stabilumas, nei kokybė.

Rekomenduojama: 4 – 5,6 kg svorio lyginimo lenta.

 

Kokia lyginimo lenta geriausia? 

 1. Lengva lyginimo lenta + THERMO REFLECT technologija 

Lyginimo lentos audeklas turi „Thermo Reflect“ technologiją, kuri atspindi lygintuvo karštį ir taip neleidžia garams išgaruoti per lyginimo paviršių. Be to, ši lyginimo lenta pasižymi dvipusio lyginimo efektu, kai tuo pačiu metu lyginate drabužius iš abiejų pusių.

Privalumai:

 • sveria vos 4 kg, todėl lengva perkelti iš vienos vietos į kitą;

 • stabili ir tvirta, pagaminta iš lengvo plastiko;

 • dėl dvipusio lyginimo efekto, greičiau ir lengviau išlyginami drabužiai;

 • turi lygintuvo dėklą.

Dydis ir svoris:

 • lyginimo paviršius: 120x38 cm;

 • reguliuojamas lentos aukštis 75-88 cm;

 • svoris: 4 kg.

Panašūs produktai:

  

 1. Lyginimo lenta su garais „Leifheit Air Active“: neturintiems laiko 

Lyginimo lenta „Leifheit“ specialiai sukurta visų gamintojų garo sistemoms. Šis modelis turi 3 funkcijas, kurios pagreitina lyginimą net 50 %: oro pūtimo, pritraukimo ir perteklinio garo nupūtimo.

Privalumai:

 • pagreitina ir palengvina lyginimą;

 • leidžia gražiai išlyginti įvairius drabužius su aplikacijomis, įsiuvais ir kitais papuošimais;

 • galite lyginti kelis sluoksnius vienu metu, pavyzdžiui, lyginti sulankstytas antklodes;

 • turi padėklą lygintuvui.

Dydis ir svoris:

 • lyginimo paviršius: 118x38 cm;

 • reguliuojamas aukštis: 76-100 cm;

 • svoris: 7,8 kg.

Panašūs produktai:

Kokie jūsų lyginimo įpročiai? Pasidalinkite komentaruose!

 

 

 

Komentuoti gali tik prisijungę lankytojai.

Spausti čia norint prisijungti.

« Back

Prekiniai ženklai