Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Geriausi termosai: 7 būdai kaip juos atpažinti

2016-02-22

Termosai gali skirtis pagal formą, temperatūros išlaikymą, pagaminimo medžiagas, sandarumą, svorį ir kitus kriterijus. Svarbiausi jų – karščio išlaikymas, sandarumas ir ilgaamžiškumas. Pateikiame kelis patarimus, kurie padės išsiaiškinti, ar termosas, kurį ruošiatės pirkti, yra kokybiškas.

 

 

 

Praktiški patarimai: kaip patikrinti, ar termosas geras

 

1. Pirmenybė nerūdijančio plieno kolboms

Termoso ilgaamžiškumas priklauso nuo medžiagų, iš kurių jis pagamintas. Nerūdijančio plieno kolbos yra patvaresnės, atsparesnės dūžiams, deformacijai ir ilgiau išlaiko pastovią temperatūrą. Be to, kitaip nei stiklinės kolbos, jos tinkamesnės žygiams.

2. Patikrinkite sandarumą – apžiūrėkite kamštį

Sandarumas yra viena svarbiausių termoso savybių. Juk norisi nesukant galvos įsimesti jį į kuprinę ar pasidėti šalia savęs automobilyje. Geri termosai turi vientisą kamštį – papildomos dalys padidina gedimo tikimybę. Taip pat, norint įsipilti gėrimą, kamštis neturėtų būti visiškai išsukamas. Taip ne tik padidinamas termoso sandarumas, bet ir geriau išlaikomas karštis.

3. Atsižvelkite į termoso dydį

Nors nerūdijančio plieno termosai itin gerai saugo gėrimų ar maisto temperatūrą, verta atkreipti dėmesį į termoso dydį – kuo didesnis jo tūris, tuo geriau jis išlaiko pastovią temperatūrą. Todėl ilgesniems žygiams, kelionėms, žvejybai rekomenduojama rinktis ne mažesnius nei 1 litro talpos termosus.

4. Būtinai rinkitės gaminį su garantija

Labai svarbu atsižvelgti į gamintojo suteikiamą garantiją, kuri leis grąžinti gaminį pastebėjus jo trūkumus. Jeigu termosas jos neturi, tikėtina, jog gali turėti didelių trūkumų.

5. Pauostykite termoso vidų

Atidarykite termosą ir pauostykite jo vidų. Jeigu pajusite nemalonų kvapą, galite jį iškart padėti atgal į lentyną. Nemalonus, aštrus kvapas reiškia, jog termosas greičiausiai pagamintas iš nekokybiškų medžiagų, kurių cheminės medžiagos gali patekti ir į gėrimus.

6. Patikrinkite funkcionalumą vos įsigiję termosą

Naudodami termosą pirmą kartą, pripildykite jį karštu gėrimu, palaukite 10 minučių ir patikrinkite, ar sienelės neįkaista. Jeigu sienelės kaista, vadinasi, įsigijote nekokybišką gaminį, todėl tokiu atveju rekomenduojame nedelsiant kreiptis į gamintojo atstovą.

7. Atsižvelkite į temperatūros išlaikymo laiką

Renkantis termosą, turėtumėte atkreipti dėmesį, kiek valandų termosas išlaiko karštį ir kokioje temperatūroje gamintojas atliko karščio išlaikymo testą. Jeigu gamintojas ant termoso pakuotės nenurodo, kiek valandų termosas turi palaikyti karštį ar šaltį, didelė tikimybė, jog termosas bus pralaidus temperatūrai.

Kaip atpažinti gerą termosą 

 

Kaip išsirinkti termosą?

 

Termosų įvairovė gali sukelti galvos skausmą. Vieni skirti maistui, kiti gėrimams, vieni gaminami iš stiklo, o kiti iš nerūdijančio plieno, bet kaip išsirinkti tinkamiausią termosą? Pirmiausia, apgalvokite, kam jums reikalingas termosas ir kokiose situacijose jį norite naudoti: iškylose, žygiuose, ilgesnėse kelionėse, kasdienai, o gal tiesiog pakeliui į darbą. Vartojimo paskirtis padeda nustatyti, kokios termoso savybės jums yra reikalingos ir nepermokėti už prekę, kurios privalumų neišnaudosite.

1. Termosai kavai ir arbatai

Kavos ir arbatos mėgėjams termosas bene geriausias palydovas kasdien ir keliaujant. Pasirinkę nerūdijančio plieno termosą, galėsite atsipūsti ir pasiimti jį su savimi bet kokiomis aplinkybėmis, o gėrimai išliks karšti iki 24 valandų. Kokybiški termosai gėrimams gaminami taip, kad galėtumėte lengvai išvalyti kavos tirščius ir žolelių nuosėdas. Taip pat, rinkdamiesi termosą, atkreipkite dėmesį, jog didesni turi dangtelius, kuriuos patogu naudoti kaip puodelius.

Termosas Stanley ClassicKelioninis puodelis Stanley Adventure  Termosas Stanley Adventure 0,7 l

 

2. Termosai maistui

 

Šie termosai skirti sriubai, košėms, troškiniams ir kitiems karštiems patiekalams laikyti. Stovyklautojams, žvejams ir medžiotojams rekomenduojama rinktis nerūdijančio plieno termosus. Pastarieji gali išlaikyti tiek šiltą, tiek šaltą maistą iki 8, 12 ar 15 valandų priklausomai nuo pasirinkto modelio.

Renkantis termosą maistui, taip pat atkreipkite dėmesį į kaklelį. Siauresni skirti gėrimams, platesni – maistui ir gali būti naudojami kaip puodeliai. Jeigu mėgstate ilgesnes išvykas ir gaminate maistą gamtoje, atsižvelkiteį į termoso komplektaciją. Integruoti ir kompaktiški rinkiniai su rankenomis, dubenėliais, šaukšteliais, prieskonių laikikliais leidžia patogiai gaminti maistą čia pat ant laužo.

 

stanley pietų termosasStanley adventure pietų termosasStanley Food System

3. Vaikiški termosai

 

Mažylių valgymo grafikas ne visada sutampa su tėvų maisto ruošos laiku. Jiems apetitas gali atsirasti vaikščiojant lauke, esant kelyje ir kitose panašiose situacijose, kuriose tėvus gelbėja termosai vaikams, išlaikantys šilumą iki 6 valandų.

Rekomenduojama rinktis specialiai vaikams pagamintus termosus, kurie tuo pat metu lavina rankų judesius ir pratina mažylį valgyti pačiam. Vaikiški termosai kompaktiški ir sandarūs – juos patogu laikyti rankoje ir įsidėti net į mažiausias kuprines.

Vaikiškas pietų termosas ALADDINVaikiškas pietų termosas ALADDIN mėlynas

 

4. Termosai žygiams, žvejybai, ilgoms kelionėms

 

Geriausi termosai aktyvaus laisvalaikio ir gamtos mėgėjams pagaminti iš nerūdijančio plieno. Tokia konstrukcija užtikrina termoso atsparumą deformacijai ir dūžiams.

Taip pat, renkantis termosą ilgesnei išvykai, labai svarbu atkreipti dėmesį į talpą – kuo didesnė termoso talpa, tuo ilgiau jis išlaiko temperatūrą. Ilgesnėms kelionėms ir išvykoms pakanka vieno litro talpos termoso – jie gali išlaikyti karštį arba šaltį iki 24 valandų.

Termosas Stanley Classic NavyTermosas Stanley Classic 1,3 lTermosas Stanley Adventure

 

5. Kelioniniai termo puodeliai: pasivaikščiojimams ar pakeliui į darbą

 

Ne visada yra laiko užsukti į kavinę ar sustoti į degalinę puodeliui karštos kavos. Tokiais atvejais pravartu su savimi turėti termosinį puodelį. Kelioniniaitermo puodeliai karštį išlaiko nuo 1,5 valandos iki 4 valandų. Be to, specialų mechanizmą turintis dangtelis užtikrina puodelio sandarumą, todėl nesibaimindami galite puodelį įsimesti į kuprinę ar pasidėti automobilyje. Jeigu termosinį puodelį planuojate naudoti žygiuose, rinkitės turintį specialią rankeną, kuri leis puodelį prisikabintiprie diržo arba kuprinės.

 Kelioninis puodelis Stanley EcycleKelioninis puodelis Stanley AdventureKelioninis puodelis Aladdin Flip&Sip

 

 

6. Šaltdėžės

 

Šaltdėžės – nepamainomas palydovas kelionėse karštomis vasaros dienomis ar vyrų žvejyboje bei medžioklėje. Vyriškos pramogos ir šaltas alus – du be vienas kito negalintys egzistuoti reiškiniai. Šaltdėžės palaiko šaltą temperatūrą iki 27 valandų, o itin patvari ir tvirta jų konstrukcija leidžia šaltdėžę panaudoti kaip kėdutę.

Šaltdėžė Adventure 6,6 lŠaltdėžė Stanley Adventure

 

 

7. Termosai namams

 

Jeigu karštą dieną norite svečiams pasiūlyti šaltus gėrimus, bet nesirūpinti ledukais, ar pavaišinti ilgai neatvėstančia kava ir arbata, rinkitės specialius stalo termosus. Atkreipkite dėmesįįmeždiagas, iš kurių pagamintas termosas. Nerūdijančio plieno stalo termosai šaltus gėrimus išlaiko net iki 24 valandų, karštus – daugiau nei 12 valandų.

Stalo termosai yra stikliniai ir jiems būdinga kitokia konstrukcija: dangtelio viršuje yra mygtukas, kurį paspaudus galite patogiai išpilstyti gėrimus.

 Stalo termosas Bolero LimeStalo termosas Columbus Pink

Komentuoti gali tik prisijungę lankytojai.

Spausti čia norint prisijungti.

« Back

Prekiniai ženklai