Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Blogas

Gertuvės vandeniui – ką reikia žinoti prieš perkant
2017-06-26

Vanduo yra labai svarbus mūsų kūnui norint išlaikyti reikalingą energijos kiekį ir palaikyti sveiką gyvenseną. Be to, vanduo spartina medžiagų apykaitą, malšina alkį ir padeda suprasti, ką mums sako kūnas.

Plačiau
Kokią džiovyklę rinktis?
2017-06-05

Nors daugelis žinome, kad netaisyklingas drabužių skalbimas gali kardinaliai pakeisti jų spalvą bei kokybę, dažnai pamirštame, kaip svarbu juos tinkamai išdžiovinti. Atrodo labai paprasta, tačiau nekreipdami dėmesio į tam tikras džiovinimo taisykles turim tenkintis „kietais“ skalbiniais ar kentėti nuo per didelės drėgmės kambaryje.

Plačiau
Kada, su kuo ir kaip valyti langus?
2017-04-26

Langų valymas – vienas nemaloniausių namų ruošos darbų, kurį nuolat atidedame. Deja, kad ir kokie tvarkingi namai bebūtų, nešvarūs, dėmėti ir apdulkėję langai neleis jūsų būstui sublizgėti ir sugadins švaros įspūdį, ypač saulėtą dieną.

 

Plačiau
Paprastas tortų puošimas namuose ir 10 dekoravimo idėjų
2017-04-05

Mokėti pagaminti gardų pyragą – dar ne viskas. Ne veltui sakoma, kad pasitinkame pagal išorę, palydime pagal vidų. Ta pati taisyklė galioja ir gaminant maistą, o ypač saldžius kepinius, sužadinančius net tolimiausius receptorius.

Plačiau
Kokią keptuvę rinktis?
2017-03-08

Keptuvė – viena reikalingiausių prekių virtuvėje. Dauguma ieškomos tobulos – poreikius ir gaminimo įpročius atitinkančios, lengvai naudojamos bei prižiūrimos keptuvės, tiesa? Tad kokią keptuvę rinktis? Populiariausios yra aliuminio ir ketaus keptuvės. Kuo jos skiriasi? Kokiomis savybėmis pasižymi, kokios priežiūros reikalauja? Norėdami padėti jums išsirinkti, dalinamės ketaus ir aliuminio keptuvių palyginimu. 

Plačiau
Namų tvarkymo gidas – reikalingiausios valymo priemonės
2017-02-23

Visada gera grįžti į jaukius ir tvarkingus namus. Tačiau kaip užtikrinti būsto švarą neskiriant tam daug laiko? Ką svarbiausia žinoti, kokias priemones turėti norint džiaugtis tvarkingais namais be didelių pastangų? Visų pirma (bene svarbiausia!), rekomenduojame susidaryti jūsų poreikius ir tvarkymosi įpročius atitinkantį valymo priemonių rinkinį.

Plačiau
Kaip kepti keksiukus - praktiški patarimai
2016-12-22

Slapti triukai, patarimai, dažniausiai daromos klaidos, tinkamiausi virtuvės įrankiai bei kepimo formos. Šiame keksiukų kepimo gide rasite visą reikalingą informaciją, kaip iškepti tobulus ir burnoje tirpstančius keksiukus.

Plačiau
Kalėdos su WMF!
2016-11-15

Gaminkite, mėgaukitės, švęskite! Džiaukitės buvimu kartu.

Plačiau
Geriausia kepimo forma – kaip ją išsirinkti?
2016-10-27

Tinkami ingredientai, šiek tiek asmeninės improvizacijos, tikėjimas ir noras pasirodyti geriausiai – atrodo, tiek pakaktų sukurti šedevrą virtuvėje ir nudžiuginti draugus bei artimuosius. Deja, iki šlovės valandos kartais pritrūksta tik... teisingai parinktos kepimo formos. Kaip pasirinkti kepimo formą kanelėms, lazanijai, daržovių troškiniui? Kaip išsirinkti praktiškiausią variantą, neužgriozdinant virtuvės? Šis išsamus gidas padės jums susipažinti su populiariausiomis kepimo formomis ir išsirinkti geriausiai poreikius atitinkančią virtuvės palydovę.

 

Plačiau
Grindų valymo rinkinys - kodėl jis reikalingas ir kaip išsirinkti?
2016-10-24

Paprastai grindų valymo rinkinį sudaro šepetys ir kibiras su nugręžimo sistema. Jeigu norite kruopščiai išvalyti grindis, tačiau nežadate įsigyti kelių skirtingų šepečių, rekomenduojama rinktis būtent tokį valymo rinkinį. Taip ne tik sutaupysite, bet ir neapkrausite namų šepečiais.

 

Plačiau

1 2 3 Kitas

Prekiniai ženklai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršant po el. parduotuvę Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau.
X