Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Blogas

Indai, pradanginantys kalorijas
2019-09-01  |  Mamos žurnalas 2019 Rugpjūtis

Ar žinojote, kad net 50 proc. produkto vertės lemia pagaminimo būdas? Lieknėti – lėtai ir užtikrintai – gali padėti tinkamai pasirinkti indai.

Plačiau
Vestuvių stalas – naujos pradžios simbolis
2019-07-01  |  Kristina Noreikienė

Vasara – vestuvių metas, ir tai laikas, kupinas ne tik jaudinančio laukimo, gražiausių jausmų, bet ir pasiruošimo rūpesčių. Vienas jų – vestuvių stalo serviravimas bei dekoravimas. Juk svarbu, kad būtų ne tik patogu, malonu svečiams, tačiau ir tai, kad, vos įžengus į pokyliui skirtą erdvę, pajustumėte šventinę nuotaiką.

Plačiau
KVEPIANTYS NAMAI – madinga ar naudinga?
2019-04-08

Darbe mes praleidžiame trečdalį savo dienos, todėl grįžus į namus, poilsio ir saugumo oazę, norime, kad mus suptų jauki ir kvepianti aplinka. Žmonės mėgsta leisti laiką namuose, kuriuose kvepia švara, ką tik pagamintu maistu ar gėlėmis. Draugai ir pažįstami užsukę pasisvečiuoti į kvapnius namus mielai sugrįžta, čia praleidžia daugiau laiko, o ir šeimininkams estetika ir švara kelia tik pačias geriausias emocijas.

Plačiau
Pristatome naujieną iš „Leifheit“!
2018-03-27

Universalus dulkių siurblys padės jums išvalyti ne tik grindis, juo lengvai ir greitai išvalysite įvairius namo paviršius! Naudodami „Regulus PowerVac 2in1“ susiubrsite dulkes, trupinius ar gyvūnų plaukus. Užtikrinkite švarą namuose lengvai, greitai ir patogiai. 

Plačiau
Termosas žiemai: kuris geriausiai išlaiko karštį?
2017-11-27

Termosas žiemą – vienas iš pagalbininkų, galintis išlaikyti gėrimus ir maistą šiltus net atšiauriausiomis dienomis. Be to, termosai yra nepakeičiami keliaujant į žygius, žvejojant, medžiojant, stovyklaujant ar tiesiog pietaujant darbe. Vieni išlaiko šilumą net iki 24 valandų, kiti yra labai kompaktiški ir lengvai supakuojami kuprinėje. Jų asortimentas yra labai platus, todėl išsirinkti geriausią – pakankamai sudėtinga užduotis. Todėl trumpai pristatysime termosus, geriausiai išlaikančius karštį.

Plačiau
Kokia lyginimo lenta geriausia: 5 būdai atpažinti
2017-10-04

Mėgstate lyginti ar ne, lyginimo lenta – svarbi investicija jūsų buičiai. Užsukus į parduotuvę visos lyginimo lentos atrodo panašiai, tačiau iš tiesų jos gali net labai skirtis - svarbiausia žinoti, į ką turite atkreipti dėmesį. Todėl dalijamės 5 patarimais, kurie atsakys į jūsų klausimą, kaip pasirinkti lyginimo lentą. Tik prieš tai įvertinkite savo lyginimo įpročius, poreikius ir kiek vietos turite namuose!

 

Plačiau
Kaip surengti vakarėlį namuose: 7 idėjos
2017-08-29

Gali pasirodyti, kad surengti vakarėlį namuose – sudėtinga misija. Neaišku net nuo ko pradėti, ką gaminti, kaip ką papuošti ir t.t. Todėl pasidalinsime patarimais, kurie sugriaus mitą, jog geriausi vakarėliai vyksta miesto ir restoranų šurmulyje.

Plačiau
Gertuvės vandeniui – ką reikia žinoti prieš perkant
2017-06-26

Vanduo yra labai svarbus mūsų kūnui norint išlaikyti reikalingą energijos kiekį ir palaikyti sveiką gyvenseną. Be to, vanduo spartina medžiagų apykaitą, malšina alkį ir padeda suprasti, ką mums sako kūnas.

Plačiau
Kokią džiovyklę rinktis?
2017-06-05

Nors daugelis žinome, kad netaisyklingas drabužių skalbimas gali kardinaliai pakeisti jų spalvą bei kokybę, dažnai pamirštame, kaip svarbu juos tinkamai išdžiovinti. Atrodo labai paprasta, tačiau nekreipdami dėmesio į tam tikras džiovinimo taisykles turim tenkintis „kietais“ skalbiniais ar kentėti nuo per didelės drėgmės kambaryje.

Plačiau
Kada, su kuo ir kaip valyti langus?
2017-04-26

Langų valymas – vienas nemaloniausių namų ruošos darbų, kurį nuolat atidedame. Deja, kad ir kokie tvarkingi namai bebūtų, nešvarūs, dėmėti ir apdulkėję langai neleis jūsų būstui sublizgėti ir sugadins švaros įspūdį, ypač saulėtą dieną.

 

Plačiau

1 2 3 4 Kitas

Prekiniai ženklai