Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Blogas

Namai prašo dėmesio
2020-01-08

Kaip gera puošti namus šventėms: pinti Advento  vainikus, dabinti eglutę, ant langų klijuoti snaiges, ir, žinoma, kepti kepti kepti imbierinius sausainius, kūčiukus ir meduolius.

Plačiau
Nuoširdžios ir tikros Kalėdinės dovanos
2019-12-06

Baigiant kristi paskutiniams medžių lapams, atsirandant vis didesniam kiekiui žėručių mieste, prekybos centruose girdint jau senai girdėtas melodijas su varpelių akcentais – mintyse išnyra Kalėdos. Ir užplūsta puokštė įvairiausių jausmų: laukimas, džiaugsmas, žingeidumas, laimė, nekantrumas...

Plačiau
Oro drėkintuvai – ir grožiui, ir sveikatai
2019-11-08  |  Žurnalas "Žmonės"

Kai prasideda šildymo sezonas, daugelis pastebime, kad rūpintis savo oda ir plaukais tampa gerokai sudėtingiau nei vasara. Problemų sukelia būtent sausas oras, kuris vyrauja mūsų namuose, kai ima šilti radiatoriai. Susigrąžinti gerą savijautą ir grožį neabejotinai padės vienas prietaisas – oro drėkintuvas.

Plačiau
Geriausia apsauga nuo alergenų
2019-10-01  |  Mamos žurnalas 2019 Spalis

Augindami vaikus neišvengsite temos apie alergiją. Tai klastinga liga, kuri gali būti arba staigi, arba uždelsta. Šeima susilaukė alergiško kūdikio, kokie tolesni žingsniai?
Kraujo tyrimas. Paprasčiausias kraujo tyrimas šeimos gydytojui gali signalizuoti apie vaiko polinkį sirgti alergija.

Plačiau
Indai, pradanginantys kalorijas
2019-09-01  |  Mamos žurnalas 2019 Rugpjūtis

Ar žinojote, kad net 50 proc. produkto vertės lemia pagaminimo būdas? Lieknėti – lėtai ir užtikrintai – gali padėti tinkamai pasirinkti indai.

Plačiau
Vestuvių stalas – naujos pradžios simbolis
2019-07-01  |  Kristina Noreikienė

Vasara – vestuvių metas, ir tai laikas, kupinas ne tik jaudinančio laukimo, gražiausių jausmų, bet ir pasiruošimo rūpesčių. Vienas jų – vestuvių stalo serviravimas bei dekoravimas. Juk svarbu, kad būtų ne tik patogu, malonu svečiams, tačiau ir tai, kad, vos įžengus į pokyliui skirtą erdvę, pajustumėte šventinę nuotaiką.

Plačiau
KVEPIANTYS NAMAI – madinga ar naudinga?
2019-04-08

Darbe mes praleidžiame trečdalį savo dienos, todėl grįžus į namus, poilsio ir saugumo oazę, norime, kad mus suptų jauki ir kvepianti aplinka. Žmonės mėgsta leisti laiką namuose, kuriuose kvepia švara, ką tik pagamintu maistu ar gėlėmis. Draugai ir pažįstami užsukę pasisvečiuoti į kvapnius namus mielai sugrįžta, čia praleidžia daugiau laiko, o ir šeimininkams estetika ir švara kelia tik pačias geriausias emocijas.

Plačiau
Pristatome naujieną iš „Leifheit“!
2018-03-27

Universalus dulkių siurblys padės jums išvalyti ne tik grindis, juo lengvai ir greitai išvalysite įvairius namo paviršius! Naudodami „Regulus PowerVac 2in1“ susiubrsite dulkes, trupinius ar gyvūnų plaukus. Užtikrinkite švarą namuose lengvai, greitai ir patogiai. 

Plačiau
Termosas žiemai: kuris geriausiai išlaiko karštį?
2017-11-27

Termosas žiemą – vienas iš pagalbininkų, galintis išlaikyti gėrimus ir maistą šiltus net atšiauriausiomis dienomis. Be to, termosai yra nepakeičiami keliaujant į žygius, žvejojant, medžiojant, stovyklaujant ar tiesiog pietaujant darbe. Vieni išlaiko šilumą net iki 24 valandų, kiti yra labai kompaktiški ir lengvai supakuojami kuprinėje. Jų asortimentas yra labai platus, todėl išsirinkti geriausią – pakankamai sudėtinga užduotis. Todėl trumpai pristatysime termosus, geriausiai išlaikančius karštį.

Plačiau
Kokia lyginimo lenta geriausia: 5 būdai atpažinti
2017-10-04

Mėgstate lyginti ar ne, lyginimo lenta – svarbi investicija jūsų buičiai. Užsukus į parduotuvę visos lyginimo lentos atrodo panašiai, tačiau iš tiesų jos gali net labai skirtis - svarbiausia žinoti, į ką turite atkreipti dėmesį. Todėl dalijamės 5 patarimais, kurie atsakys į jūsų klausimą, kaip pasirinkti lyginimo lentą. Tik prieš tai įvertinkite savo lyginimo įpročius, poreikius ir kiek vietos turite namuose!

 

Plačiau

1 2 3 4 Kitas

Prekiniai ženklai